Протимінна діяльність

Згідно із заявою Управління ООН з координації гуманітарних питань в Україні, наша держава стала найбільш замінованою країною у світі через повномасштабне російське вторгнення. Боєприпаси та пережитки війни становлять серйозну загрозу для цивільного населення.
За Законом України про протимінну діяльність в Україні (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2019, № 6, ст.39) {Зі змінами та доповненнями}Гуманітарне розмінування – це комплекс заходів, що вживаються операторами протимінної діяльності для усунення небезпек, пов’язаних із вибуховими речовинами, зокрема нетехнічні та технічні обстеження територій, картографування, виявлення, утилізація та/або знищення вибухових речовин, маркування, підготовка пост-документації з розмінування, надання населенню інформації про протимінні заходи та передача очищених територій міським громадам. Діяльність із розмінування здійснюється в інтересах національної безпеки з метою зменшення соціального, економічного та екологічного впливу вибухових речовин на життя та діяльність людей. До вибухонебезпечних залишків війни (ВЗВ) відносяться боєприпаси, що не вибухнули, та залишені вибухонебезпечні боєприпаси (ЗВБ), які пов’язані з бойовими діями.

  • Читати далі

    Протимінна діяльність «Глобал Демайнінг» здійснюється при співпраці з державними органами, а також органами місцевого самоврядування, громадськими, самоврядними організаціями та їх об'єднаннями. Наша команда виконує свою роботу компетентно, об'єктивно та неупереджено; діє на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
    Основними складовими гуманітарного розмінування в Україні є:● розмінування та утилізація ВНП;● навчання ризикам, пов'язаним з ВНП;● знищення боєприпасів, непридатних для подальшого використання та зберігання, а також боєприпасів, що підлягають знищенню, відповідно до міжнародних стандартів;● допомога постраждалим;● інформування населення щодо заборони використання та застосування протипіхотних мін та поводження з вибухонебезпечними предметами.